کپسول های قهوه موزتی

کپسول های قهوه موزتی

کپسول های قهوه موزتی

کپسول قهوه موزتی EVOLUZIONE 100% ARABICA

برند موزتی در سال 1934 در زمینه‌ی فرآوری قهوه در شهر پیاچنزا ایتالیا فعالیت خود را آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که تامین تمامی ذاعقه‌های طعمی قهوه در جهان است، با ایجاد بیش‌ترین تنوع ترکیب قهوه فعالیت خود را ادامه داده و امروزه جایگاه ویژه‌ای در جهان دارا است. امروزه موزتی در بیش از 67 کشور جهان حضور گسترده دارد.كپسول قهوه ده عددي قهوه موزتي ايتاليا ٨٥٠٠٠ تومان ( اين كپسول به دستگاه نسپرسو مي خورد ) جايگزين مناسب و با كيفيت و قيمت مناسب كپسول نسپرسو.
کپسول قهوه موزتی (Musetti) محصولی از برند موزتی ایتالیا می باشد که مناسب برای دستگاه های قهوه ساز کپسولی نسپرسو تهیه شده.این محصول در بسته بندی های حاوی 10 عدد کپسول قهوه ارائه می شود.کپسول مدل Evoluzione یک ترکیب ملایم و متعادل همراه با عطر متعادل و گرمای خوب می باشد.از ویژگی های طعمی این مدل می توان به نت میوه ای و شیرینی مانند آن اشاره کرد. از جمله ویژگی های این قهوه می توان به ملایم بودن و همچنین عطر عالی آن اشاره کرد.این قهوه دارای ترکیب 100 درصد عربیکا می باشد و قدرت و گیرایی آن در بین کپسول های موزتی 3 از 12 می باشد (ملایم).


 کپسول قهوه موزتی Cremissimo

برند موزتی در سال 1934 در زمینه‌ی فرآوری قهوه در شهر پیاچنزا ایتالیا فعالیت خود را آغاز نمود.این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که تامین تمامی ذاعقه‌های طعمی قهوه در جهان است، با ایجاد بیش‌ترین تنوع ترکیب قهوه فعالیت خود را ادامه داده و امروزه جایگاه ویژه‌ای در جهان دارا است. امروزه موزتی در بیش از 67 کشور جهان حضور گسترده دارد .
كپسول قهوه ده عددي قهوه موزتي ايتاليا ٨٥٠٠٠ تومان ( اين كپسول به دستگاه نسپرسو مي خورد) جايگزين مناسب و با كيفيت و قيمت مناسب كپسول نسپرسو.
کپسول مدل Cremissimo یک ترکیب غنی و متعادل همراه با عطر متعادل و کرمای عالی می باشد .از ویژگی های طعمی این مدل می توان به کاکائو و فندق و شکلات اشاره کرد. از جمله ویژگی های طعمی این قهوه را میتوان به طعم تازه همراه با ته مزه ای از شکلات و فندق اشاره کرد.این قهوه دارای ترکیب 80 درصد عربیکا و 20 درصد روبوستا می باشد و قدرت و گیرایی آن در بین کپسول های موزتی 8 از 12 می باشد (متعادل رو به قوی).

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.